Црево за наводнување Proline Gelb 1“ 25м 20 бари - Baucentar
Црево за наводнување Proline Gelb 1“ 25м 20 бари

Црево за наводнување Proline Gelb 1“ 25м 20 бари

4499 ден

Има на залиха

4499 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Ова црево се одликува со голема флексибилност. Отпорно е на екстремни температури во широк опсег од –20°C до +60°C. Лесно се ракува. Наменето е за почесто користење и за средно-обемни зафати со наводнување. Препорачано е да се користи за хоби намена или за домашни градини и дворови. Идеално е за користење во комбинација со моталка за црево.

Бренд

Rehau