Хидраулична Дигалка 3 тони - Baucentar
Хидраулична Дигалка 3 тони

Хидраулична Дигалка 3 тони

1250 ден

Има на залиха

1250 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 97Х033 Категории

Хидраулична дигалка со капацитет за подигање товар до 4 тони. Цврсто изработена дигалка која може да се покаже како многу корисна алатка во сите автомеханичарски работилници. Има маса од 3.2 килограми а собрана има висина од 117мм. Може да подигне товар на висина до 370мм. Сообразноста со европските стандарди е поткрепена со CE сертификат.

Бренд

Topex