Футер за шрафење во гипс-картон ¼” 65мм - Baucentar
Футер за шрафење во гипс-картон ¼” 65мм

Футер за шрафење во гипс-картон ¼” 65мм

580 ден

Има на залиха

580 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Држач за битови за шрафење во гипс-картон со должина од 65мм и дизајниран за сите видови одвртувачи и дупчалки со навој од 1/4″. Во пакувањето се вклучени и 4 битови. Специјалниот дизајн на држачот овозможува шрафење си битовите до потребната длабочина. Спакувано на пластифициран картон.

Бренд

Graphite