Универзален Држач за мерни инструменти - Baucentar
Универзален Држач за мерни инструменти

Универзален Држач за мерни инструменти

3800 ден

Има на залиха

3800 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601015А01 Категории

Универзално решение за поставување на уреди со ласери за линии и точки. Едноставно прицврстување на ласерот. Идеално во комбинација со телескопската рачка BT 350 Professional. Може да се користи и како поден статив со потпорни ногарки на извлекување. Држачите се монтираат преку прилагодување со завртки, со магнети или на стативот. Благодарение на стегалката, BM1 е идеален за работа на плафони. Подесување на висината со зацврстување за безбедно и прецизно насочување.

Маса 0.5 кг

Спакувано во картонска кутија.

Бренд

Bosch