Челична Жичана Четка Со 4 Реда - Baucentar
Челична Жичана Четка Со 4 Реда

Челична Жичана Четка Со 4 Реда

100 ден

Има на залиха

100 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Челична жичана четка наменета како универзална алатка за отстранување на нечистотии и рѓа од различни површини. Израбoтена е од челични месингани и затегнати жици прицврстени на дрвена рачка. Ергономски дизајнираната рачка овозможува полесно ракување со четката. Четката има 4 реда со жици.

Бренд

Topex