Челична Жичана Четка 240мм - Baucentar
Челична Жичана Четка 240мм

Челична Жичана Четка 240мм

42 ден

Има на залиха

42 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Челична жичана четка наменета како универзална алатка за отстранување на нечистотии и рѓа од различни површини. Израбoтена е од челични месингани и затегнати жици прицврстени на метален држач со пластична рачка. Вкупната должина на четката е 240мм. Ергономски дизајнираната рачка овозможува полесно ракување со четката. Четката има еден ред со жици.

Бренд

Topex