Спирално Црево За Компресор Со Воздух 8мм х 5м - Baucentar
Спирално Црево За Компресор Со Воздух 8мм х 5м

Спирално Црево За Компресор Со Воздух 8мм х 5м

300 ден

Има на залиха

300 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 75М680 Категории

Спирално црево за работа под притисок со компресор со воздух. Изработено е од полипропилен. Надворешниот дијаметар на цревото е 8мм а внатрешниот дијаметар е 5мм. Вкупната должина на цревото е 5 метри. Максималниот работен притисок кој може да го издржи е 8 бари. Во пакувањето со производот вклучен е и конектор за врзување на цревото на компресор.

Бренд

Topex