Рачна Хефталка За Метални Иглици Ј 6-8мм - Baucentar
Рачна Хефталка За Метални Иглици Ј 6-8мм

Рачна Хефталка За Метални Иглици Ј 6-8мм

470 ден

Има на залиха

470 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 41Е903 Категории

Рачна хефталка наменета за производство и тапацирање на мебел. Користи иглици од тип Ј кои може да бидат со големина од 6 до 8мм. Оваа алатка е идеална за прицврстување на разни материјали како кожа, пластични фолии или шперплочи. Иглиците за тапацирање се насочуваат правилно, без да се деформираат, дури и кога се користат потврди материјали. Телото на хефталката е издржливо и трајно со што се гарантира долготрајно користење на алатката.

Бренд

Topex