Торбичка За Бежична Дупчалка со 5 џебови - Baucentar
Торбичка За Бежична Дупчалка со 5 џебови

Торбичка За Бежична Дупчалка со 5 џебови

345 ден

Има на залиха

345 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 79Р416 Категории

Лесна и практична торбичка изработена од квалитетен пластичен материјал. Има вкупно 5 џебови од кои 4 се за додатоци како бургии, битови или сличен прибор. Има и еден голем џеб за држење на бежична дупчалка или бежичен одвртувач. Големиот џеб има и дополнително ременче со лепенка за да се обезбеди цврсто држење на дупчалката. Може да се прикачи на ремен на панталони.

Бренд

Topex