Торбичка За Алат и прибор со 4 џебови - Baucentar
Торбичка За Алат и прибор со 4 џебови

Торбичка За Алат и прибор со 4 џебови

255 ден

Има на залиха

255 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 79Р420 Категории

Лесна и практична торбичка изработена од квалитетен пластичен материјал. Прикачена е на ремен. Има вкупно 4 џебови за рачен алат и еден метален држач за чекани. Може да се прикачи на ремен на панталони.

Бренд

Topex