Телескопски Шрафцигер 550/315мм со 7 битови - Baucentar
Телескопски Шрафцигер 550/315мм со 7 битови

Телескопски Шрафцигер 550/315мм со 7 битови

195 ден

Има на залиха

195 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 39Д182 Категории

Телескопски шрафцигер со вкупна должина од 550мм и работна должина на шрафцигерот од 315мм. Во пакувањето следуваат 7 различни битови. На самиот шрафцигер е прикачен држачот за битовите. Рачката на шрафцигерот е изработена од два различни материјали со што се олеснува држењето при работа.

Бренд

Topex