Стега Каиш 4000х25х1мм - Baucentar
Стега Каиш 4000х25х1мм

Стега Каиш 4000х25х1мм

535 ден

Стега каиш за столарски работи. Има каиш со вкупна работна должина од 4 метри, и ширина на каишот од 25мм. Наменета е за прицврстување на парчиња дрво со лепење при формирање на парчиња мебел, рамки за слики, рамки за платна за цртање и сл. Со неа можете да фиксирате неколку различни парчиња мебел и потоа лесно и брзо да ги прицврстите во крајниот производ. Изработена е од висококвалитетна пластика.

Има на залиха

535 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 12А340 Категории

Бренд

Topex