Сет Шрафцигери Со Глава 6 пар. - Baucentar
Сет Шрафцигери Со Глава 6 пар.

Сет Шрафцигери Со Глава 6 пар.

850 ден

Нема на залиха

Шифра: 39Д506 Категории

Сет шрафцигери со глава, наменети за завртување и одвртување на премногу затегнати шрафови. Секој од шесте шрафцигери има глава изработена од издржлива легура од хром-ванадиум со што се гарантира долгиот работен век на овој производ. Намагнетизираниот врв изработен од челик го олеснува користењето на шрафцигерите. Има ергономска пластична рачка која одлично лежи во дланката на раката. Рачката е изработена од два различни материјали со што се намалува лизгањето и овозможува поудобно работење. Спакувано со пластичен држач за полесно изложување во продажниот простор или за складирање. Во пакувањето има 6 различни шрафцигери.

Бренд

Topex