Сет Шрафцигери 6 пар. со 20 битови - Baucentar
Сет Шрафцигери 6 пар. со 20 битови

Сет Шрафцигери 6 пар. со 20 битови

790 ден

Има на залиха

790 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 39Д931 Категории

Сет шрафцигери наменети за вообичаени завртување и одвртување шрафови. Секој од шрафцигерите е изработена од издржлива легура од хром-ванадиум со што се гарантира долгиот работен век на овој производ. Намагнетизираниот врв изработен од челик го олеснува користењето на шрафцигерите. Има ергономска пластична рачка која одлично лежи во дланката на раката. Рачката е изработена од два различни материјали со што се намалува лизгањето и овозможува поудобно работење. Во пакувањето има 6 различни шрафцигери и 14 битови со различен облик и големина. Спакувано во практична пластична кутија за полесно чување и транспортирање.

Бренд

Topex