Сет Прецизни Шрафцигери 6 пар. - Baucentar
Сет Прецизни Шрафцигери 6 пар.

Сет Прецизни Шрафцигери 6 пар.

240 ден

Нема на залиха

Шифра: 39Д559 Категории

Сет прецизни шрафцигери наменети за завртување и одвртување на многу ситни елементи .Во сетот има 6 различни шрафцигери од различен тип на одвртувачи. Работниот дел на шрафцигерите се изработени од издржлива легура од хром-ванадиум со што се гарантира долгиот работен век на овој производ. Врвот на шрафцигерите е изработен од зајакнат челик  Рачката на шрафцигерите е изработена од метал. Сетот е спакуван во пластична кутија со лежишта за шрафцигерите за полесно складирање или пренесување. Во пакувањето се вклучени следните типови шрафцигери: 1.4мм, 2.0мм и 2.4мм со PH00, PH0 и PH1.

Бренд

Topex