Сет Битови 30 пар. Со Шрафцигер - Baucentar
Сет Битови 30 пар. Со Шрафцигер

Сет Битови 30 пар. Со Шрафцигер

605 ден

Има на залиха

605 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 39Д555 Категории

Сет од 30 битови и шрафцигер со заменлив продолжеток. Продолжетокот гарантира пристап и до тешко достапни места. Изработени се од издржлива легура од хром-ванадиум со што се гарантира долгиот работен век на овој производ. Кутијата е практична за организирање на битовите е изработена од пластика. Битовите се со должина од 30мм. Во сетот се вклучени 30 различни битови и рачка и заменлив продолжеток. Вклучени се битови со следните димензии: 1 мм, 1.5 мм, 2 мм, 2.5 мм, 3 мм, 3.5 мм, 4 мм, PH000, PH00, PH0, PH1, PZ0, PZ1, T4, T5, T6, T7, T8, T9, T10, T15, T20, H0.7, H0.9, H1.3, H1.5, H2, H2.5, H3, H4.

Бренд

Topex