Сет 6 Битови Торкс Со Магнетен Држач - Baucentar
Сет 6 Битови Торкс Со Магнетен Држач

Сет 6 Битови Торкс Со Магнетен Држач

200 ден

Нема на залиха

Шифра: 39Д351 Категории

Сет од 6 битови за шрафцигери со магнетен држач во иновативна форма каде кутијата за организирање е и држач за битот. Изработени се од издржлива легура од хром-ванадиум со што се гарантира долгиот работен век на овој производ. Кутијата за организирање на битовите е изработена од пластика. Практична е и лесна за транспорт. Битовите се со прифат од 1/4″. Должината на битот е 30 мм а држачот за битови е 50мм. Во сетот се вклучени 6 различни битови: T10, T15, T20, T25, T30, T40

Бренд

Topex