Сет Битови Торкс 15пар. и Држач - Baucentar
Сет Битови Торкс 15пар. и Држач

Сет Битови Торкс 15пар. и Држач

840 ден

Има на залиха

840 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 39Д391 Категории

Сет од 14 битови и држач за битови за шрафцигери. Изработени се од издржлива челична легура S2 со што се гарантира долгиот работен век на овој производ. Кутијата е практична за организирање на битовите е изработена од пластика. Битовите и држачот се со прифат од 1/2″ и должина од 10мм. Во сетот се вклучени 14 различни битови.

Бренд

Topex