Свдрли За Вадење Завртки 5 пар. - Baucentar
Свдрли За Вадење Завртки 5 пар.

Свдрли За Вадење Завртки 5 пар.

450 ден

Има на залиха

450 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 14А110 Категории

Сет од сврдли за вадење на завртки. Во сетот има 5 парчиња со различен дијаметар и облик. Претставува универзална алатка наменета за вадење на рѓосани и оштетени завртки. Димензиите се универзални. Спакувани се во практична кутија и лесни за се примена во домот или за професионални цели.

Бренд

Topex