Радапцигер со 3 краци 3" 75х50мм - Baucentar
Радапцигер со 3 краци 3″ 75х50мм

Радапцигер со 3 краци 3″ 75х50мм

440 ден

Има на залиха

440 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 37Д405 Категории

Радапцигер со 3 краци и со димензии 75х50мм. Изработен е од висококвалитетен челик наменет за ваков вид на алатки. Наменет за расклопување лагери, фенови, дискови за кочници и слично. На радапцигерот има и три краци со променлив распон кој се подесува со помош на водилка.

Бренд

Topex