Радапцигер со 3 краци 4" 100х55мм - Baucentar
Радапцигер со 3 краци 4″ 100х55мм

Радапцигер со 3 краци 4″ 100х55мм

560 ден

Има на залиха

560 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 37Д406 Категории

Радапцигер со 3 краци и со димензии 100х55мм. Изработен е од висококвалитетен челик наменет за ваков вид на алатки. Наменет за расклопување лагери, фенови, дискови за кочници и слично. На радапцигерот има и три краци со променлив распон кој се подесува со помош на водилка.

Бренд

Topex