Пластични Стеги За Врзување 4.8х300мм 75 пар. Црни - Baucentar
Пластични Стеги За Врзување 4.8х300мм 75 пар. Црни

Пластични Стеги За Врзување 4.8х300мм 75 пар. Црни

190 ден

Има на залиха

190 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 44Е980 Категории

Пластични стеги за врзување и затегање со еднократна употреба. Овие стеги имаат универзална примена за најразлични прилики, како што е поврзување или затегање на жици и кабли, електрична инсталација во автомобилот или во компјутерот, за разни работи до домот и на работа. Долги се 300мм, широки 4.8мм и се со дебелина од 1.3мм. Изработени од висококвалитетна пластика во црна боја. Во едно пакување има 75 пар.

Бренд

Topex