Пластични Стеги За Врзување 3.6х300мм 100 пар. Црни - Baucentar
Пластични Стеги За Врзување 3.6х300мм 100 пар. Црни

Пластични Стеги За Врзување 3.6х300мм 100 пар. Црни

180 ден

Има на залиха

180 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Пластични стеги за врзување и затегање со еднократна употреба. Овие стеги имаат универзална примена за најразлични прилики, како што е поврзување или затегање на жици и кабли, електрична инсталација во автомобилот или во компјутерот, за разни работи до домот и на работа. Долги се 300мм, широки 3.6мм и се со дебелина од 1.15мм. Изработени од висококвалитетна пластика во црна боја. Во едно пакување има 100 пар.

Бренд

Topex