Пластични Стеги За Врзување 3.6х300мм 100 пар. Бели - Baucentar
Пластични Стеги За Врзување 3.6х300мм 100 пар. Бели

Пластични Стеги За Врзување 3.6х300мм 100 пар. Бели

140 ден

Нема на залиха

Шифра: 44Е954 Категории

Пластични стеги за врзување и затегање со еднократна употреба. Овие стеги имаат универзална примена за најразлични прилики, како што е поврзување или затегање на жици и кабли, електрична инсталација во автомобилот или во компјутерот, за разни работи до домот и на работа. Долги се 300мм и широки 3.6мм. Изработени од висококвалитетна пластика во бела боја. Во едно пакување има 100 пар.

Бренд

Topex