Пластични Стеги За Врзување 3.6х300мм 100 пар. Бели - Baucentar
Пластични Стеги За Врзување 3.6х300мм 100 пар. Бели

Пластични Стеги За Врзување 3.6х300мм 100 пар. Бели

175 ден

Има на залиха

175 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 44Е974 Категории

Пластични стеги за врзување и затегање со еднократна употреба. Овие стеги имаат универзална примена за најразлични прилики, како што е поврзување или затегање на жици и кабли, електрична инсталација во автомобилот или во компјутерот, за разни работи до домот и на работа. Долги се 300мм, широки 3.6мм и се со дебелина од 1.15мм. Изработени од висококвалитетна пластика во бела боја. Во едно пакување има 100 пар.

Бренд

Topex