Пластични Стеги За Врзување 2.5х200мм 100 пар. Црни - Baucentar
Пластични Стеги За Врзување 2.5х200мм 100 пар. Црни

Пластични Стеги За Врзување 2.5х200мм 100 пар. Црни

70 ден

Нема на залиха

Шифра: 44Е958 Категории

Пластични стеги за врзување и затегање со еднократна употреба. Овие стеги имаат универзална примена за најразлични прилики, како што е поврзување или затегање на жици и кабли, електрична инсталација во автомобилот или во компјутерот, за разни работи до домот и на работа. Долги се 200мм и широки 2.5мм. Изработени од висококвалитетна пластика во црна боја. Во едно пакување има 100 пар.

Бренд

Topex