Пластични Стеги За Врзување 2.5х100мм 100 пар. Бели - Baucentar
Пластични Стеги За Врзување 2.5х100мм 100 пар. Бели

Пластични Стеги За Врзување 2.5х100мм 100 пар. Бели

37 ден

Има на залиха

37 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 44Е950 Категории

Пластични стеги за врзување и затегање со еднократна употреба. Овие стеги имаат универзална примена за најразлични прилики, како што е поврзување или затегање на жици и кабли, електрична инсталација во автомобилот или во компјутерот, за разни работи до домот и на работа. Долги се 100мм и широки 2.5мм. Изработени од висококвалитетна пластика во бела боја. Во едно пакување има 100 пар.

Бренд

Topex