Пиштол За Силикон Стандарден 300мл - Baucentar
Пиштол За Силикон Стандарден 300мл

Пиштол За Силикон Стандарден 300мл

130 ден

Има на залиха

130 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 21Б245 Категории

Рачен пиштол за силикон за туби со силикон со волумен од 300мл. Вкупната работна должина на пиштолот изнесува 230мл. Наменет е за занаетчиски работи при реновирање или за завршни работи во домот. Целото телото на пиштолот е изработен од зајакнат челик. Пиштолот е премачкан со дебел слој на акрилна боја со што се заштитува од гребење или оштетувања и се гарантира долготрајно користење на пиштолот. Има ергономски дизајнирана рачка обложена со премаз против лизгање со што се зголемува удобноста при користење.

Бренд

Topex