Пиштол За Силикон Алуминиумски 300мл. - Baucentar
Пиштол За Силикон Алуминиумски 300мл.

Пиштол За Силикон Алуминиумски 300мл.

495 ден

Има на залиха

495 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 21Б330 Категории

Рачен пиштол за силикон за туби со силикон со волумен од 300мл. Вкупната работна должина на пиштолот изнесува 235мл. Наменет е за занаетчиски работи при реновирање или за завршни работи во домот. Пиштолот е изработен од алуминиум и зајакнат челик. Има и затворен ротационен дел за складирање на тубата со што се олеснува користењето на пиштолот. Има ергономски дизајнирана рачка обложена со премаз против лизгање со што се зголемува удобноста при користење.

Бренд

Topex