Пиштол За Пурпена Стандарден - Baucentar
Пиштол За Пурпена Стандарден

Пиштол За Пурпена Стандарден

900 ден

Има на залиха

900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 21Б501 Категории

Рачен пиштол за пурпена во стандарден облик. Наменет е за занаетчиски работи при реновирање или за завршни работи во домот. Телото на пиштолот е изработен од зајакнат челик. Има ергономски дизајнирана рачка изработена од квалитетна и трајна пластика со што се зголемува удобноста при користење. Има дополнителен дел за регулирање на протокот на пурпената со што се овозможува подесување на работниот мод на пиштолот според потребите на корисникот.

Бренд

Topex