Пиштол Рачен За Поп Нитни Со Алуминиумска Рачка - Baucentar
Пиштол Рачен За Поп Нитни Со Алуминиумска Рачка

Пиштол Рачен За Поп Нитни Со Алуминиумска Рачка

435 ден

Има на залиха

435 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 43Е701 Категории

Рачен пиштол за поп нитни изработени од алуминиум. Поп нитните може да бидат со дијаметар од 2.4, 3.2, 4.0 и 4.8мм. Телото на пиштолот е изработено од алуминиумска легура. Рачките се изработени од зајакнат челик а внатрешната структура е од зајакнат челик, со што се овозможува долготрајно користење на алатката. Има ергономски дизајнирана рачка изработена од квалитетна пластика со што се олеснува користењето и се зголемува удобноста. На крајниот дел кај рачката има и прстен за закочување со што се олеснува складирањето и пренесувањето на пиштолот.

Бренд

Topex