Пиштол Рачен За Поп Нитни Со Две Позиции - Baucentar
Пиштол Рачен За Поп Нитни Со Две Позиции

Пиштол Рачен За Поп Нитни Со Две Позиции

425 ден

Има на залиха

425 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 43Е712 Категории

Рачен пиштол за поп нитни изработени од алуминиум. Поп нитните може да бидат со дијаметар од 2.4, 3.2, 4.0 и 4.8мм. Целиот пиштол е изработен од зајакнат челик со што се овозможува долготрајно користење на алатката. Пиштолот има издолжена глава која може да се постави во две различни позииции со што се олеснува користењето на пиштолот во потешко достапни места. Има ергономски дизајнирана рачка изработена од квалитетна пластика со што се олеснува користењето и се зголемува удобноста. На крајниот дел кај рачката има и прстен за закочување со што се олеснува складирањето и пренесувањето на пиштолот.

Бренд

Topex