Отворачи за дозни 26-63мм х 20мм сет 7 пар. - Baucentar
Отворачи за дозни 26-63мм х 20мм сет 7 пар.

Отворачи за дозни 26-63мм х 20мм сет 7 пар.

77 ден

Има на залиха

77 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 60Х971 Категории

Отворачи 26-63мм x 43 мм.

Сет од 7 парчиња: 26, 32, 38, 45, 50, 56, 63 мм

Бренд

Topex