Магнетен држач за битови 1/4 145мм - Baucentar
Магнетен држач за битови 1/4 145мм

Магнетен држач за битови 1/4 145мм

120 ден

Има на залиха

120 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 39Д339 Категории

Магнетен држач за патрони 1/4 145мм

Бренд

Topex