Организатор за ситен прибор 35х22.8х4.9см - Baucentar
Организатор за ситен прибор 35х22.8х4.9см

Организатор за ситен прибор 35х22.8х4.9см

410 ден

Има на залиха

410 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 79Р178 Категории

Лесна и практична кутија за ситен прибор. Вкупната должина на кутијата однатре изнесува 35см, ширината е 22.8см а висината е 4.9см. Наменета е за чување или за организирање на ситен прибор. Целото телото на кутијата е изра6отено од цврста пластика. На горниот дел кај капакот има копче за заклучување. Во внатрешниот дел има 14 издвоени партиции кои може да се користат за различни предмети според Вашите потреби.

Бренд

Topex