Организатор за ситен прибор 27.3х18.8х4.4см - Baucentar
Организатор за ситен прибор 27.3х18.8х4.4см

Организатор за ситен прибор 27.3х18.8х4.4см

260 ден

Има на залиха

260 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 79Р177 Категории

Лесна и практична кутија за ситен прибор. Вкупната должина на кутијата однатре изнесува 27.3см, ширината е 18.8см а висината е 4.4см. Наменета е за чување или за организирање на ситен прибор. Целото телото на кутијата е изра6отено од цврста бела пластика. На горниот дел кај капакот има копче за заклучување. Во внатрешниот дел има 13 издвоени партиции кои може да се користат за различни предмети според Вашите потреби.

Бренд

Topex