Кутија за алат 29х14х15см - Baucentar
Кутија за алат 29х14х15см

Кутија за алат 29х14х15см

310 ден

Има на залиха

310 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 79Р123 Категории

Лесна и практична кутија за алат. Вкупната должина на кутијата однатре изнесува 29см, ширината е 14см а висината е 15см. Наменета е за чување алат или за организирање на ситен прибор. Целото телото на кутијата е изра6отено од цврста пластика. На горниот дел кај капакот има и два организатори за чување на ситен прибор. Има и ергономски дизајнирана рачка изработена од цврста пластика со што се олеснува користењето.

Бренд

Topex