ТПК Клуч за чистење цевки - Baucentar
ТПК Клуч за чистење цевки

ТПК Клуч за чистење цевки

290 ден

Има на залиха

290 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 34Д077 Категории

Клуч за внатрешно чистење цевки кој е дизајноиран за цевки и фитинзи. Корисна алатка за секој водоводџија.

Бренд

Topex