Кирнер за обележување 150мм - Baucentar
Кирнер за обележување 150мм

Кирнер за обележување 150мм

115 ден

Има на залиха

115 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 31Ц703 Категории

Кирнер наменет за обележување или цртање линии на метални и други цврсти површини. Вкупната работна должина изнесува 150мм. Изработена е од висококвалитетна челична легура со што се гарантира долготрајно користење.

Бренд

Topex