Каиш за торбички за мајстори 5х114см - Baucentar
Каиш за торбички за мајстори 5х114см

Каиш за торбички за мајстори 5х114см

205 ден

Има на залиха

205 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 79Р410 Категории

Платнен каиш за торбички за мајстори. Се користи како резервен каиш за торбички. Изработен е од пластичен материјал. Ширината му е 5см. Вкупната должина на каишот може да се подеси на 114см. На краевите има пластични додатоци за прикачување на торбички. На каишот може да му се подеси должината според потребите.

Бренд

Topex