Изолирбан 10мх19мм црн - Baucentar
Изолирбан 10мх19мм црн

Изолирбан 10мх19мм црн

33 ден

Има на залиха

33 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Пластична растеглива лента за изолирање на проводници. Има вкупна должина од 10 метри и ширина од 19мм. Лентата е во црна боја.

Бренд

Topex