Телескопска рачка ТП 320 - Baucentar
Телескопска рачка ТП 320

Телескопска рачка ТП 320

4900 ден

Има на залиха

4900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Лесно и разновидно позиционирање на нивелирачки алат на било која потребна висина од 0,1 до 3,20 m

4 „twist-and-lock“ телескопски делови за брзо и лесно подесување

Горната плоча со пружина гарантира флексибилнои и стабилно прицврстување под било кој агол

Компактен формат на склопување за практично чување

Одговара за сите нивелирачки алатки со навој од ¼”

Бренд

Bosch