Статив БТ 150 навој 1/4 - Baucentar
Статив БТ 150 навој 1/4

Статив БТ 150 навој 1/4

3450 ден

Има на залиха

3450 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Апсолутно стабилен на секаква подлога
Робусна алуминиумска изведба
За работна висина од 55 до 157 cm
Функционалност и прецизност благодарение на округлата либела

Бренд

Bosch