Сет Плоснати Бургии За Дрво 3 парчиња - Baucentar
Сет Плоснати Бургии За Дрво 3 парчиња

Сет Плоснати Бургии За Дрво 3 парчиња

990 ден

Има на залиха

990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Овој сет содржи 3 SelfCut Speed плоснати бургии за дрво со кои се постигнува многу брзо дупчење дупки во секаков вид дрво.

Бренд

Bosch