Сет Круни За Дупчење Дрво 5пар. - Baucentar
Сет Круни За Дупчење Дрво 5пар.

Сет Круни За Дупчење Дрво 5пар.

760 ден

Има на залиха

760 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бидете најдобро опремени за многу задачи: сет круни за спроведување цевки, за инсталација на вентилатори и за дуипчење големи дупки.

Содржина:
5 круни пили со пречник Ø 60/68/75/83/92 mm и должина L 32 mm

Пакување: картон

Димензии (д x ш x в) 185 x 140 x 105 mm

Маса 0.45 kg

Бренд

Bosch