Сет Електричарски Шрафцигери 1000V 6пар. - Baucentar
Сет Електричарски Шрафцигери 1000V 6пар.

Сет Електричарски Шрафцигери 1000V 6пар.

435 ден

Има на залиха

435 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 39Д155 Категории

Сет шрафцигери дизајнирани за работа со напон до 1000 V. Секој од овие пет шрафцигери е изработен од висококвалитетна челична легура од хром молибден и е изолиран. Дополнително во сетот е вклучен и фазомер за напон од  125–250 V. Профилираните рачки добро лежат на раката за поголем комфорт при користење.

Бренд

Topex