Сет Бургии За Дрво 7 парчиња - Baucentar
Сет Бургии За Дрво 7 парчиња

Сет Бургии За Дрво 7 парчиња

330 ден

Има на залиха

330 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Сет од седум спирални бургии за дрво кои овозможуваат прецизно дупчење во меко и во тврдо дрво.

Дијаметар mm
3,0
4,0
5,0
6,0
7,0
8,0
10,0

Работна Должина mm
30
40
45
50
60
65
75

Вкупна должина mm
60
70
85
90
105
110
120

Бренд

Bosch