Сет битови 1/4" x 25мм 22 пар - Baucentar
Сет битови 1/4″ x 25мм 22 пар

Сет битови 1/4″ x 25мм 22 пар

1320 ден

Има на залиха

1320 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Сет битови за одвртувачи во кој се вклуени најчесто користените големини и типови на битови 1/4″ x 25 mm. Складирани се во специјална кутија чиј дизајн е предвиден да се закачи на појас за алати. Пристапувањето до битовите и нивното заменување е многу олеснето поради системот за пробирање и ставање со користење на една рака. Обоените редови според типовите на битовите го олеснува идентификувањето мна потребните битови.

Бренд

Graphite