Сет Битови ПХ2 25мм 20пар. - Baucentar
Сет Битови ПХ2 25мм 20пар.

Сет Битови ПХ2 25мм 20пар.

225 ден

Има на залиха

225 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Битови за одвртувач изработени од траен S2 челик кој обезбедува подолг работен век. Практично и згодно пластично пакување кое овозможува лесно складирање и чување на битови во кутија. Има вкупно 20 битови од иста големина за работни задачи копи бараат долги серии за завртување или одвртување, на пример при зашрафување на гипс-картонски полочи.

Бренд

Graphite