Сет Битови ПЗ-2 25мм 20пар. - Baucentar
Сет Битови ПЗ-2 25мм 20пар.

Сет Битови ПЗ-2 25мм 20пар.

235 ден

Има на залиха

235 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Битови за одвртувач изработени од траен S2 челик кој обезбедува подолг работен век. Практично и згодно пластично пакување кое овозможува лесно складирање и чување на битови во кутија. Има вкупно 20 битови од иста големина за работни задачи копи бараат долги серии за завртување или одвртување, на пример при зашрафување на гипс-картонски полочи.

Бренд

Graphite